Střecha nad hlavou za pár minut

V současné době je zajímavým trendem pořádat narozeninové oslavy nebo netradiční svatební obřady pod širým nebem. Co ale v případě, že nás zradí počasí, které je poslední čas opravdu nevyzpytatelné? Postavit si střechu nad hlavou.

tábor

  • Není určitě nutné začít kopat základy a stavět víkendový dům či chatku.
  • Ideálním řešením pro tyto akce jsou nůžkové stany.

    • Jsou postavené během několika málo minut a odolají všem přírodním vlivům.
    • Některé z nich ustojí i vítr o rychlosti sto kilometrů za hodinu.

Díky různým vylepšením, se kterými přicházejí nápadití výrobci, se ve stanu dá i instalovat topení. Není tedy nutné pořádat oslavy pouze v letním období. Vytápění je řešeno infračerveným topení, které má napájecí kabel o délce sto devadesát centimetrů a je vybaveno montážním úchytem k noze stanu. Topení má výkon 2000 W. Jeho váha je zanedbatelná. Jedná se o pouhý jeden kilogram. Stejně důmyslně je vyřešeno přenosné osvětlení, které je voděodolné. Pokud ho nastavíte na nejnižší stupeň výkonu (ze tří možných), pak vydrží plnit svou funkci až sedmdesát sedm hodin. Baterie se dobije za osm hodin.

tábroy

Stan, který neuletí

Stany tohoto typu jsou stabilní díky velkým patkám se zvětšeným opěrným bodem. Zejména, pokud se jedná o větší typy. Konstrukce disponuje nastavením výšky ve dvou stupních. Zvedání a spouštění konstrukce je umožněno moderním hliníkovým tlačítkem.

  • U velkých stanů je velice důležité dokonalé napnutí střechy.

    • I na to je pamatováno zesílenou pružinou umístěnou ve stožáru stanu.

Vzájemné spojení bočnic je snadné díky zdrhovacím zipům. Takzvané párty stany se ale mohou používat daleko širším způsobem. Velice vhodné jsou na různé propagační nebo prodejní akce, protože se jejich opláštění dá využít i jako vkusná a finančně nenáročná reklamní plocha pro umístění loga firmy i dalších důležitých informací.