Rychlost a pohodlí při vyřízení, to je americká hypotéka

Na našem finančním trhu se jedná o poměrně nový produkt a celá řada lidí o něm dosud ani neslyšela. V čem jsou její hlavní výhody? Především v tom, že se jedná o neúčelovou půjčku. Jinými slovy, nemusíte poskytovateli úvěru dokládat, na co byly použity prostředky, které jste půjčkou získali. Rozšiřují se tak možnosti, na co hotovost vynaložit. Nemusíte si za ni koupit nový byt nebo dům. Peníze můžete použít i na rekonstrukci, nebo zcela na jiné účely, které s bydlením nemusí být vůbec spojeny. Často takovou půjčku využívají mladí podnikatelé, nebo začínající investoři.

obchod

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je velmi flexibilní finanční produkt. Své klienty neomezuje v rozhodování, kdy mohou půjčku splatit. Kdykoliv je možné zaslat mimořádnou splátku, nebo uhradit celý úvěr. Ani v jednom případě, nejsou účtovány žádné dodatečné poplatky.

Hypotéka bez dokládání příjmů je vhodná i pro rodiny, které mají z minulosti sjednány půjčky s vysokou úrokovou mírou, nebo s nevýhodnými podmínkami splácení. V takovém případě mohou refinancovat nevýhodné úvěry a sjednat si novou smlouvu o úvěru, která jim přislíbí nižší úrokovou míru, delší dobu splácení s malou měsíční splátkou, nebo obojí! U nebankovního typu úvěru můžete zažádat i o velmi dlouhou dobu splácení, třeba i třicetiletou. U delší doby splácení je příjemné, že nemáte zatížený rodinný rozpočet vysokými částkami a zbývá vám dostatečná hotovost nejen na vaše běžné měsíční výdaje, ale i na ostatní potřeby, třeba i na letní dovolenou.

náklady

Spočítejte si, kolik by se vám podařilo ušetřit, při nových úvěrových podmínkách. Informace získáte po vyplnění kontaktního formuláře a můžete si nechat vypracovat i orientační nezávaznou kalkulaci, pro vaši rodinu. Výše úspory bude pro vás příjemným překvapením!