Nadčasové plechové skříně

.


Každý, kdo vyšel alespoň základní školu ví, jak vypadají plechové skříně. Jedná se robustně vypadající nábytek, k jehož poškození je nutné vyvinout už poměrně hodně síly. I proto se běžně tento druh skříní používá právě ve školách, respektive na mnoha pracovištích, kde se předpokládá, že s nimi nebude zacházeno v rukavičkách. Tento druh skříní však nedisponuje odolností pouze proti mechanickému poškození, ale také proti vodě a v neposlední řadě i zubu času. Na místech, kde standardní dřevěné skříně po několika letech chřadnou, tam se plechovým typům daří více než dobře.

kanceláře


Bezpečnost


Ještě jednu skvělou vlastnost mají plechové skříně, a tou je zabezpečení. Do dřevěné skříňky se dokáže vloupat v podstatě každý, kdo dokáže vyvinout alespoň trochu síly, ale vylomit dveře od skříně z kovu už taková sranda není. Samozřejmě, že záleží na typu. Existují modely, které jsou na tom z hlediska zabezpečení lépe než jiné, ale obecně se dá říci, že plechové skříně mají dostatečné množství bezpečnostních prvků na to, aby se do nich nedalo jednoduše vloupat.

archiv

.


Design


Už jsou dávno pryč doby, kdy byly plechové skříně pouze nevzhlednými kusy kovu. V současnosti je možné si vybrat z celé plejády zajímavých modelů, které mají co nabídnout i po designové stránce. Je jasné, že se nikdy nebude jednat o typ nábytku, který by si lidé pořizovali primárně kvůli vzhledu, ale to nikdy ani nebyl účel. Krom tvaru je možné si vybrat i plechové skříně v mnoha barvách a odstínech. Můžete si tak bez problémů objednat červenou, žlutou, modrou nebo třeba fialovou skříň. Různé barvy nemají fungovat jenom jako příjemné estetické zpestření, ale rovněž i jako identifikace. Pokud je vedle sebe naskládáno do řady třeba dvacet skříněk, jejich majitelé si ty své díky barvě snáze poznají. To je důležité hlavně na pracovištích, potažmo ve školách a družinách, kde takovýchto řad může být rovnou několik https://www.aspczech.cz/plechove-skrine-do-dilny-ci-kancelare-nikdy-nevyjdou-z-mody/.

Nadčasové plechové skříně
4 (80%)1
.