Krásná postava pohodlně z ložnice

Tím nemáme na mysli, že byste mohli krásnou postavu získat, když budete polehávat na posteli, ale to, že můžete pravidelně cvičit i doma. Ve vaší ložnici, obývacím pokoji, nebo dokonce v kuchyni. Všude tam, kde vám to prostorové možnosti vašeho bytu umožní.

fyzioterapie

· Konec výmluvám, cvičit můžete
Určitě jste tu situaci už mnohokráte zažili. Sedíte v kavárně, nebo v restauraci a vedete dlouhý rozhovor o zdravém stravování a cvičení. Všechny zásady znáte, a přitom vaše postava je na hony vzdálená tomu, co byste si představovali a čeho byste chtěli docílit. Dávno už minuly časy, kdy jste se pyšnili vyrýsovanými břišními svaly, pevnými pažemi a svalnatými lýtky. Už se ani nechcete podívat na svou ruku a na tukové polštáře, které se na ní nevzhledně vlní. To, abyste pravidelně cvičili, však podle vašich slov nejde. Nemáte dostatek času, musíte se starat o děti, z práce chodíte až pozdě večer a komu by se chtělo zakupovat drahou permanentku do fitness centra. Tyto a celá řada dalších výmluv, zaznívají z vašich úst. A jsou to všechno opravdu jenom výmluvy. Vy cvičit můžete!

· Jak cvičit doma
Teď jste si jistě představili, že vám dáme do rukou činky a necháme vás opakovat jednostranné a nudné cvičení. Určitě ne. Dáme vám do rukou mnohem efektivnějšího pomocníka. S pomocí gumy na cvičení bude vaše postava brzy vypadat tak, jak jste si představovali. Tato jednoduchá pomůcka vám umožní nepřeberné množství cviků, které posílí svalstvo hned celého těla. Takové cvičení vás bude bavit! A ano, můžete cvičit i doma a ne, nemusíte platit peníze za posilovnu. Cvičební pomůcku snadno sklidíte a budete ji mít při ruce, kdykoliv si najdete chvilku na posilování. Uvidíte, že i dvacet minut denně je dostatečná doba na to, abyste zaznamenali první pozitivní výsledky.

váha

Gumy na cvičení jsou k dostání v několika provedeních, stačí si objednat tu, která vám bude prvních pár měsíců pomáhat.